Elevii de clasa a VI-a și a VII-a de la Școala Gimnaziala Pleșoi au participat cu mult entuziasm la Proiectul „EU la muzEu” propus de Inspectoratul Școlar Județean Dolj în parteneriat cu Muzeul Olteniei.
Elevii de clasa a VI-a și a VII-a de la Școala Gimnaziala Pleșoi au participat cu mult entuziasm la Proiectul „EU la muzEu” propus de Inspectoratul Școlar Județean Dolj în parteneriat cu Muzeul Olteniei.